Felnőtt, Utánpótlás és Amatőr Időfutam OB – EREDMÉNYLISTA

A Magyarország felnőtt és utánpótlás korú, valamint amatőr versenyzői számára a Magyar Kerékpáros Szövetség, a Mozgás Egészség Rekreációs Sportegyesület, a Nyírségi Kerékpáros Sport Egyesület és az Ibrány SE által 2017. június 23-án, Ibrányban megrendezett egyéni magyar bajnoki időfutam kerékpárverseny eredménylistája.

Megjelent: 2017. június 24., szombat 12:06  |  Forrás: MER SE

A férfiaknál Pelikán János, a nőknél Király Mónika, az U23-as versenyzőknél pedig Filutás Viktor sikerét hozta az országúti kerékpárosok időfutam országos bajnoksága, amely 2017. június 23-án került megrendezésre Ibrányban. Pelikán János mögött a második időt Peák Barnabás, a harmadikat Dér Zsolt tekerte, míg a nőknél Kapott Szonja és Szeghalminé Kenyó Anita, az U23-as korosztályban pedig Wermeser Zsombor és András Vince állhatott még a dobogóra.

Eredmények

Elit (29,6 km):

1. Pelikán János Zsombor (Team Amplatz-BMC) 36:16.65
2. Peák Barnabás (KONTENT-DKSI Cycling Team) 36:24.65
3. Dér Zsolt (Team Vorarlberg) 37:31.94

WElit (14,8 km):

1. Király Mónika (S.C. Michaela Fanini) 21:17.78
2. Kapott Szonja (Degavi Tipográfia) 22:45.82
3. Szeghalminé Kenyó Anita (Dr. Bátorfi-Agria KTK) 22:49.15

U23 (29,6 km):

1. Filutás Viktor (Mugenrace – Team Veloki) 39:26.75
2. Wermeser Zsombor (Dr. Bátorfi-Agria KTK) 40:11.59
3. András Vince (Dr. Bátorfi-Agria KTK) 40:40.95

A teljes eredménylista pdf formátumban megtekinthető és letölthető ide kattintva.

Nemzetközi Visegrádi Alap Külgazdasági és Külügyminisztérium Fisher Klímatechnika WestEnd City Center KIA Motors Hungary Kft. Arval Magyarország Kft.
Veritas Gold ásványvíz Váradi Mentőszolgálat Radio Rock FM95,8 Grant Thornton Valuation Kft. Bellotto Sportfelszerelés Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap Magyar Kerékpáros Szövetség Tomtom Sports
Bikemag.hu - Kerékpársport portál IfiPress - Ifjúsági magazin és diákportál Vanik Zoltán Fotó Pannonhalma Szerencs Ibrány