Felnőtt, Utánpótlás és Amatőr Időfutam OB – EREDMÉNYLISTA

A Magyarország felnőtt és utánpótlás korú, valamint amatőr versenyzői számára a Magyar Kerékpáros Szövetség, a Mozgás Egészség Rekreációs Sportegyesület, a Nyírségi Kerékpáros Sport Egyesület és az Ibrány SE által 2017. június 23-án, Ibrányban megrendezett egyéni magyar bajnoki időfutam kerékpárverseny eredménylistája.

Megjelent: 2017. június 24., szombat 12:06  |  Forrás: MER SE

A férfiaknál Pelikán János, a nőknél Király Mónika, az U23-as versenyzőknél pedig Filutás Viktor sikerét hozta az országúti kerékpárosok időfutam országos bajnoksága, amely 2017. június 23-án került megrendezésre Ibrányban. Pelikán János mögött a második időt Peák Barnabás, a harmadikat Dér Zsolt tekerte, míg a nőknél Kapott Szonja és Szeghalminé Kenyó Anita, az U23-as korosztályban pedig Wermeser Zsombor és András Vince állhatott még a dobogóra.

Eredmények

Elit (29,6 km):

1. Pelikán János Zsombor (Team Amplatz-BMC) 36:16.65
2. Peák Barnabás (KONTENT-DKSI Cycling Team) 36:24.65
3. Dér Zsolt (Team Vorarlberg) 37:31.94

WElit (14,8 km):

1. Király Mónika (S.C. Michaela Fanini) 21:17.78
2. Kapott Szonja (Degavi Tipográfia) 22:45.82
3. Szeghalminé Kenyó Anita (Dr. Bátorfi-Agria KTK) 22:49.15

U23 (29,6 km):

1. Filutás Viktor (Mugenrace – Team Veloki) 39:26.75
2. Wermeser Zsombor (Dr. Bátorfi-Agria KTK) 40:11.59
3. András Vince (Dr. Bátorfi-Agria KTK) 40:40.95

A teljes eredménylista pdf formátumban megtekinthető és letölthető ide kattintva.