Felnőtt, Utánpótlás és Amatőr Időfutam OB – FOTÓK

A Magyarország felnőtt és utánpótlás korú, valamint amatőr versenyzői számára a Magyar Kerékpáros Szövetség, a Mozgás Egészség Rekreációs Sportegyesület, a Nyírségi Kerékpáros Sport Egyesület és az Ibrány SE által 2017. június 23-án, Ibrányban megrendezett egyéni magyar bajnoki időfutam kerékpárversenyen készült fotók.

Megjelent: 2017. június 24., szombat 15:31  |  Forrás: MER SE

A felnőtt-férfi, felnőtt-női, utánpótlás férfi és utánpótlás női korcsoportok számára kiírt időfu­tam országos bajnokságot 2017. június 23-án, Ibrányban rende­zte meg a Magyar Kerékpáros Szövetség (MKSZ), a Mozgás Egészség Rekreációs Sportegyesület (MER SE), a Nyírségi Kerékpáros Sport Egyesület és az Ibrány SE. A versenyen Nagy Mihály készített fotókat.

Nemzetközi Visegrádi Alap Külgazdasági és Külügyminisztérium Fisher Klímatechnika WestEnd City Center KIA Motors Hungary Kft. Arval Magyarország Kft.
Veritas Gold ásványvíz Váradi Mentőszolgálat Radio Rock FM95,8 Grant Thornton Valuation Kft. Bellotto Sportfelszerelés Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap Magyar Kerékpáros Szövetség Tomtom Sports
Bikemag.hu - Kerékpársport portál IfiPress - Ifjúsági magazin és diákportál Vanik Zoltán Fotó Pannonhalma Szerencs Ibrány