Felnőtt, Utánpótlás és Amatőr Időfutam OB – FOTÓK

A Magyarország felnőtt és utánpótlás korú, valamint amatőr versenyzői számára a Magyar Kerékpáros Szövetség, a Mozgás Egészség Rekreációs Sportegyesület, a Nyírségi Kerékpáros Sport Egyesület és az Ibrány SE által 2017. június 23-án, Ibrányban megrendezett egyéni magyar bajnoki időfutam kerékpárversenyen készült fotók.

Megjelent: 2017. június 24., szombat 15:31  |  Forrás: MER SE

A felnőtt-férfi, felnőtt-női, utánpótlás férfi és utánpótlás női korcsoportok számára kiírt időfu­tam országos bajnokságot 2017. június 23-án, Ibrányban rende­zte meg a Magyar Kerékpáros Szövetség (MKSZ), a Mozgás Egészség Rekreációs Sportegyesület (MER SE), a Nyírségi Kerékpáros Sport Egyesület és az Ibrány SE. A versenyen Nagy Mihály készített fotókat.