Felnőtt, Utánpótlás és Amatőr Időfutam OB – RAJTLISTA

A Magyarország felnőtt és utánpótlás korú, valamint amatőr versenyzői számára a Magyar Kerékpáros Szövetség, a Mozgás Egészség Rekreációs Sportegyesület, a Nyírségi Kerékpáros Sport Egyesület és az Ibrány SE által 2017. június 23-án, Ibrányban megrendezésre kerülő egyéni magyar bajnoki időfutam kerékpárverseny rajtlistája.

Megjelent: 2017. június 22., csütörtök 10:51  |  Forrás: MER SE

A felnőtt-férfi, felnőtt-női, utánpótlás férfi és utánpótlás női korcsoportok számára kiírt időfu­tam országos bajnokságot 2017. június 23-án, pénteken 12:00 órai kezdettel Ibrányban rende­zi a Magyar Kerékpáros Szövetség (MKSZ), a Mozgás Egészség Rekreációs Sportegyesület (MER SE), a Nyírségi Kerékpáros Sport Egyesület és az Ibrány SE.

• 2017. június 23., 10:00 óra: rajtszámátvétel
  • 2017. június 23., 11:00 óra: technikai értekezlet
  • 2017. június 23., 12:00 óra: RAJT!

A verseny egyenkénti indítású. Az indulás az előző évi végeredmény fordított sorrendje alapján per­cenként történik a versenybíróság által meghatározott sorrendben és indulási időkben. Géphiba vagy bukás esetén a versenybíróság elnöke új rajtot engedélyezhet az utolsó induló után.

Rajtlista

A rajtlista pdf formátumban megtekinthető és letölthető ide kattintva.