Felnőtt, Utánpótlás Országúti OB – EREDMÉNYLISTA

A Magyarország felnőtt és utánpótlás versenyzői számára a Magyar Kerékpáros Szövetség, a Mozgás Egészség Rekreációs Sportegyesület, a Nyírségi Kerékpáros Sport Egyesület és az Ibrány SE által 2017. június 24-én, szombaton és 2017. június 25-én, vasárnap Ibrányban megrendezett magyar bajnoki országúti kerékpárverseny eredménylistája.

Megjelent: 2017. június 25., vasárnap 20:28  |  Forrás: MER SE

A férfiaknál Lovassy Krisztián, a nőknél Király Mónika, az U23-as versenyzőknél pedig Peák Barnabás sikerét hozta az országúti kerékpárosok országos bajnokságának mezőnyversenye. Lovassy Krisztián mögött a második időt Dér Zsolt, a harmadikat Hartmann József tekerte, míg a nőknél Kapott Szonja és Temela Eszter, az U23-as korosztályban pedig Ruttkay Zoltán és Sasvári Dániel lett a második, illetve a harmadik.

Eredmények

Elit (177,6 km):

1. Lovassy Krisztián (Team Differdange Losch) 4:02:08 óra
2. Dér Zsolt (Team Vorarlberg) 4:02:09
3. Hartmann József (Szekszárdi Szabadidős KE) 4:02:10

WElit (103,6 km):

1. Király Mónika (S.C.Michaela Fanini) 2:43:40 óra
2. Kapott Szonja (Degavi Tipográfia) 3:02:57
3. Temela Eszter (Epronex – Bike Hungary) azonos idővel

U23 ((177,6 km):

1. Peák Barnabás (KONTENT-DKSI Cycling Team) 04:02:09
2. Ruttkay Zoltán (Dr. Bátorfi-Agria KTK) 04:02:11
3. Sasvári Dániel (ASE Kerékpár) 04:02:11

A teljes eredménylista pdf formátumban megtekinthető és letölthető ide kattintva.