Felnőtt, Utánpótlás Országúti OB – EREDMÉNYLISTA

A Magyarország felnőtt és utánpótlás versenyzői számára a Magyar Kerékpáros Szövetség, a Mozgás Egészség Rekreációs Sportegyesület, a Nyírségi Kerékpáros Sport Egyesület és az Ibrány SE által 2017. június 24-én, szombaton és 2017. június 25-én, vasárnap Ibrányban megrendezett magyar bajnoki országúti kerékpárverseny eredménylistája.

Megjelent: 2017. június 25., vasárnap 20:28  |  Forrás: MER SE

A férfiaknál Lovassy Krisztián, a nőknél Király Mónika, az U23-as versenyzőknél pedig Peák Barnabás sikerét hozta az országúti kerékpárosok országos bajnokságának mezőnyversenye. Lovassy Krisztián mögött a második időt Dér Zsolt, a harmadikat Hartmann József tekerte, míg a nőknél Kapott Szonja és Temela Eszter, az U23-as korosztályban pedig Ruttkay Zoltán és Sasvári Dániel lett a második, illetve a harmadik.

Eredmények

Elit (177,6 km):

1. Lovassy Krisztián (Team Differdange Losch) 4:02:08 óra
2. Dér Zsolt (Team Vorarlberg) 4:02:09
3. Hartmann József (Szekszárdi Szabadidős KE) 4:02:10

WElit (103,6 km):

1. Király Mónika (S.C.Michaela Fanini) 2:43:40 óra
2. Kapott Szonja (Degavi Tipográfia) 3:02:57
3. Temela Eszter (Epronex – Bike Hungary) azonos idővel

U23 ((177,6 km):

1. Peák Barnabás (KONTENT-DKSI Cycling Team) 04:02:09
2. Ruttkay Zoltán (Dr. Bátorfi-Agria KTK) 04:02:11
3. Sasvári Dániel (ASE Kerékpár) 04:02:11

A teljes eredménylista pdf formátumban megtekinthető és letölthető ide kattintva.

Nemzetközi Visegrádi Alap Külgazdasági és Külügyminisztérium Fisher Klímatechnika WestEnd City Center KIA Motors Hungary Kft. Arval Magyarország Kft.
Veritas Gold ásványvíz Váradi Mentőszolgálat Radio Rock FM95,8 Grant Thornton Valuation Kft. Bellotto Sportfelszerelés Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap Magyar Kerékpáros Szövetség Tomtom Sports
Bikemag.hu - Kerékpársport portál IfiPress - Ifjúsági magazin és diákportál Vanik Zoltán Fotó Pannonhalma Szerencs Ibrány