Felnőtt, Utánpótlás Országúti OB – FOTÓK 1

A Magyarország felnőtt és utánpótlás versenyzői számára a Magyar Kerékpáros Szövetség, a Mozgás Egészség Rekreációs Sportegyesület, a Nyírségi Kerékpáros Sport Egyesület és az Ibrány SE által Ibrányban megrendezett magyar bajnoki országúti kerékpárverseny első versenynapján készült fotók.

Megjelent: 2017. június 25., vasárnap 12:47  |  Forrás: MER SE

A felnőtt-férfi, felnőtt-női, utánpótlás férfi és utánpótlás női korcsoportok számára kiírt országúti országos bajnokság első versenynapját 2017. június 24-én, szombaton rendezte meg Ibrányban a Magyar Kerékpáros Szövetség (MKSZ), a Mozgás Egészség Rekreációs Sportegyesület (MER SE), a Nyírségi Kerékpáros Sport Egyesület és az Ibrány SE. A versenyen Nagy Mihály készített fotókat.

Nemzetközi Visegrádi Alap Külgazdasági és Külügyminisztérium Fisher Klímatechnika WestEnd City Center KIA Motors Hungary Kft. Arval Magyarország Kft.
Veritas Gold ásványvíz Váradi Mentőszolgálat Radio Rock FM95,8 Grant Thornton Valuation Kft. Bellotto Sportfelszerelés Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap Magyar Kerékpáros Szövetség Tomtom Sports
Bikemag.hu - Kerékpársport portál IfiPress - Ifjúsági magazin és diákportál Vanik Zoltán Fotó Pannonhalma Szerencs Ibrány