Felnőtt, Utánpótlás Országúti OB – FOTÓK 2

A Magyarország felnőtt és utánpótlás versenyzői számára a Magyar Kerékpáros Szövetség, a Mozgás Egészség Rekreációs Sportegyesület, a Nyírségi Kerékpáros Sport Egyesület és az Ibrány SE által Ibrányban megrendezett magyar bajnoki országúti kerékpárverseny második versenynapján készült fotók.

Megjelent: 2017. június 26., hétfő 21:48  |  Forrás: MER SE

A felnőtt-férfi, felnőtt-női, utánpótlás férfi és utánpótlás női korcsoportok számára kiírt országúti országos bajnokság második versenynapját 2017. június 25-én, vasárnap rendezte meg Ibrányban a Magyar Kerékpáros Szövetség (MKSZ), a Mozgás Egészség Rekreációs Sportegyesület (MER SE), a Nyírségi Kerékpáros Sport Egyesület és az Ibrány SE. A versenyen Nagy Mihály készített fotókat.