2021-re halasztjuk a One Belt One Road Hungary és a Visegrád 4 Kerékpárversenyt

A One Belt One Road Hungary és a Visegrád 4 Kerékpárverseny szervezőjelént egyesületünk, a Mozgás Egészség Rekreációs Sportegyesület ezúton bejelenti, hogy a 2020. augusztus 16-17-re és a 2020. augusztus 19-re tervezett nemzetközi UCI kategóriás versenyeinket a 2021-es szezonra halasztjuk.

Közzétéve: 2020. július 25., szombat

A döntés meghozatalában kardinális szerepet játszott a koronavírus-járvány okozta bizonytalanság.

Az ezzel összefüggő számos új körülmény és a későbbi szigorítások eshetősége a korábbi elgondolásokkal ellentétben nem teszi lehetővé a nevezett versenyek lebonyolítását, így a One Belt One Road Hungary UCI 2.2-es besorolású viadalt (augusztus 16-17.) és az eredeti tervek szerint az idén immáron nyolcadik alkalommal sorra kerülő Visegrád 4 Kerékpárversenyt UCI 1.2 (augusztus 19.) is jövőre rendezzük meg.

Megosztás és kedvelés

Partnerek és támogatók