Egyesületi hírek

Országúti Bajnokság

2019. június 11., kedd

Országúti Kerékpáros Bajnokság 2019

Az Ibrányban, 2019. június 29-30-án megrendezésre kerülő 2019. évi Felnőtt-, és Utánpótlás Országúti Bajnokság versenykiírása. A versenyre nevezni kizárólag online lehet a “Nevezés” menüpontban.

V4 Ladies Series Pannonhalma

2019. május 13., hétfő

V4 Ladies Series Pannonhalma: orosz győzelem hazánk első profi női versenyén

101,2 kilométer várta a viadal résztvevőit, amely hazánk első UCI 1.2-es besorolású női kerékpárversenye volt. A győztes Polina Kirillova (Oroszország), a legjobb magyar kerekes Vas Kata Blanka lett.

V4 Kerékpárverseny 2019

2019. május 11., szombat

V4 Kerékpárverseny 2019: a lengyel Pawel Franczak győzött

Budapest és Pannonhalma között 168,7 kilométer várta a Visegrád 4 Kerékpárverseny résztvevőit. A győztes Franczak (Voster-ATS), a legjobb magyar kerekes Dina Márton (Pannon Cycling Team) lett.

V4 Ladies Series Pannonhalma

2019. május 8., szerda

Visegrad 4 Ladies Series Pannonhalma: 101,2 km vár a hölgyekre

Május 12-én kerül megrendezésre egyesületünk szervezésében hazánk első UCI 1.2-es besorolású női kerékpárversenye. Az útvonalról ezúttal is készült 3D-s szimuláció.

V4 Kerékpárverseny 2019

2019. május 2., csütörtök

V4 Kerékpárverseny 2019: ezúttal is 168,7 kilométert teker a mezőny

Május 11-én, szombaton kerül sor idén a 2013-ban elindított kerékpáros sorozat magyarországi versenyére, idén is egyesületünk szervezésében. A verseny útvonaláról most is készült 3D-s szimuláció.

Partnereink és támogatóink

Nemzetközi Visegrádi Alap A Visegrádi Csoport szlovák elnöksége 2018/19 Külgazdasági és Külügyminisztérium Emberi Erőforrások Minisztériuma Magyar Turisztikai Ügynökség

Magyar Kerékpáros Szövetség - Bringasport.hu Arval Magyarország Kft. Nissan Váradi Mentőszolgálat Veritas Gold ásványvíz Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap Fisher Klímaberendezések GESU

Support Bikers Fair Timing Bikemag.hu - Kerékpársport portál IfifPress - Ifjúsági Magazin és Diákportál RideHard.hu Konuszbikes.hu Vanik Zoltán Fotó