V4 Kerékpárverseny 2019: ezúttal is 168,7 kilométert teker a mezőny

Május 11-én, szombaton kerül sor idén a 2013-ban elindított kerékpáros sorozat magyarországi versenyére, idén is egyesületünk szervezésében. A verseny útvonaláról most is készült 3D-s szimuláció.

Közzétéve: 2019. május 2., csütörtök

A V4 Kerékpárverseny immár hetedik alkalommal kerül megrendezésre, Magyarországon a Külgazdasági és Külügyminisztérium megbízásából idén is egyesületünk szervezésében. A mezőny május 11-én, délelőtt 11 órakor Budapesten, ezúttal a Carl Lutz rakparton, a Vogue Etteremhajó elől rajtol. A versenyzők 168,7 kilométert tesznek majd meg Pannonhalmáig, ahol vár majd rájuk a néhol 15%-os emelkedő, amellyel többször is meg kell küzdeniük, mielőtt célba érnek a Pannonhalmi Főapátság előtti téren.

A versenyzők többek között Telki, Zsámbék, Bicske, Csákvár, Bodajk, Csetény, Zirc és Ravazd érintésével érkeznek majd meg Pannonhalmára, méghozzá az alábbi videón látható útvonalon. A szimulációt Simon Péter készítette.

Megosztás és kedvelés

Partnereink és támogatóink

Nemzetközi Visegrádi Alap A Visegrádi Csoport szlovák elnöksége 2018/19 Külgazdasági és Külügyminisztérium Emberi Erőforrások Minisztériuma Magyar Turisztikai Ügynökség

Magyar Kerékpáros Szövetség - Bringasport.hu Arval Magyarország Kft. Nissan Váradi Mentőszolgálat Veritas Gold ásványvíz Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap Fisher Klímaberendezések GESU